Westerwolde door naar finaledag WMC-indoorsoccer

Westerwolde leverde woensdagavond een puike prestatie door door te dringen tot de finaledag van het WMC-indoorsoccertoernooi in Winschoten. Zaterdag 2 januari mag het dan als één van de acht finalisten in de sporthal in Winschoten aantreden in een poule tegen WVV 1, WMC 1 en Bellingwolde 1. Geen gemakkelijke opgave, maar het zich plaatsen voor de finaledag van dit mooie toernooi is al een prijs op zich.

Gemakkelijk ging het woensdagavond ook niet om de finaledag te bereiken. In de poule werd er twee keer gewonnen, één keer veloren en in de laatste wedstrijd werd er een gelijkspel (1 – 1) met Bellingwolde “overeengekomen”. Daardoor werd er een mooie tweede plaats in de poule gehaald, waarna er in de kruisfinale aangetreden moest worden tegen de nummer drie van de andere poule, Onstwedder Boys. Na de reguliere speeltijd van deze wedstrijd was de stand 1 – 1. Shoot-outs moesten er dan ook aan te pas komen om te bepalen wie van beide teams naar de finaledag zou mogen gaan. Prima keeperswerk van Martin Rozeveld zorgde ervoor dat de eerste twee shoot-outs van Onstwedder Boys op sublieme wijze werden gekeerd. Daarentegen scoorde Westerwolde de twee shoot-outs wel en was een plaats op de finaledag een feit. Na het behaalde kampioenschap in de vijfde klasse E in april en de huidige fraaie zesde plaats in de tussenstand van de competitie dus een goede afsluiting van een succesvol kalenderjaar 2015 voor de voetballers uit Vlagtwedde.

@VVWesterwolde op Twitter

vv Westerwolde
Met trots afgelopen zondag onze nieuwe hoofdsponsor gepresenteerd. #BijThijs #vvWesterwolde #sponsorschap @ Sportpa… https://t.co/A0FbD3S8BD
vv Westerwolde
Denkt u er vanaf #maandag ook weer om? De #scholen zijn weer begonnen! @ Sportpark De Barlage, VLAGTWEDDE https://t.co/TBMIkRgUU6
Follow vv Westerwolde on Twitter

Sponsoren