LEUKE VERENIGINGSKLAVERJASAVOND OP "DE BARLAGE"

Vrijdagavond 22 januari vond de jaarlijkse verenigingsklaverjasavond van onze vereniging plaats. Deelnemende teams waren Veelerveen, Wedde en Westerwolde; laatstgenoemde club schreef twee teams in. Helaas moest het team van Ontswedder Boys in verband met de iets mindere weersomstandigheden op het laatste moment afzeggen.

Totaal 32 personen begonnen dus om 20.00 uur met het spelen van drie potjes van zestien spellen klaverjassen. In een ontspannen sfeer wist uiteindelijk het team van Veelerveen de meeste punten te scoren. Totaal speelden hun acht deelnemers 38.354 punten bij elkaar, hetgeen neerkomt op een gemiddelde van 4794 punten per deelnemer. Op de tweede plaats eindigde het tweede team van Westerwolde (36.182 punten), nummer drie werd Westerwolde 1 (35.972 punten) en als laatste eindigde het team van Wedde met 34.308 punten. Individueel winnaar van de avond werd Martin Baron; hij behaalde totaal 5285 punten. De poedelprijs ging naar Geesje Beikes met een score van 3564 punten. Aan het eind van de avond reikte Andries Huisinga de mooie vleesprijzen uit en overhandigde de wedstrijdbal aan de captain van Veelerveen. De Activiteitencommissie van Westerwolde is van plan om in januari 2017 wederom het verenigingsklaverjassen te organiseren.

@VVWesterwolde op Twitter

vv Westerwolde
#Matchday Als een van de weinigen vanmiddag de natuur elementen trotseren. Vanaf 14uur… https://t.co/Z8UtjlT1px
vv Westerwolde
RT @StichtingRzijn: Doe mee aan de Steunsteekwis in de Grunneger Weke!!! Er zijn nog plaatsen vrij in Sellingen en Vlagtwedde. Voor de winn…
vv Westerwolde
RT @vvHarkstede: Zondag 11 maart Harkstede 1 - @VVWesterwolde 1 op Sportpark Hamstede om 14:00u Kijk voor info en uitslagen op: https://t…
vv Westerwolde
#AFGELAST @ Sportpark De Barlage, VLAGTWEDDE https://t.co/xpw6DAFE4W
Follow vv Westerwolde on Twitter

Sponsoren